Naše služby

3D tisk

Tiskárny s tiskovou metodou FFF/FFD nabízející kvalitní tisk o pracovním prostoru až 330 x 200 x 300 mm. Jejich alterativa můžou být naše tiskárny s metodou tisku SLA pro menší ale velmi přesné a detailní modely.

3D modelování

3D modelování dle Vašich představ. Můžeme vytvářet 3D modely nebo provádět úpravy na Vašem 3D modelu. Poradíme si s technickým dílem i designovým modelem.

Jak tiskneme?

Tiskneme v dnešňí době nejpoužívanější metodou FFM, neboli FFF (Jedná se o stejné metody tisku, pouze s jiným označením). Výrobek se vytváří tiskem jednotlivých vrstev, při tavení plastového materiálu. Jedná se o additivní metodu, tedy proces, kde se materiál přidává na rozdíl od klasického obrábění. Odpadový materiál vznikající při výrobě je tedy minimální.

Co tiskneme ?

Dokážeme vyrábět drobné výrobky velikosti od několika milimetrů, až po větší objekty měřící několik centimetrů. Náš pracovní prostor je 330x200x300 milimetrů. Můžeme tisknout prototypy nebo i sériovou výrobu. Výrobky z 3D tisku nachází uplatnění v mnoha oborech. Mezi nejčastější patří automotive, strojírenství, desing, elektro, hračky a další.

Z čeho tiskneme ?

Druhů plastových materiálů je mnoho. Každý má své specifické vlastnosti. Nabídku materiálů postupně rozšiřujeme.

  1. PLA
  2. ASA
  3. ABS
  4. PET-G
  5. FLEXI
  6. NYLON

Tiskneme i barevně.

Důležité informace

Nivy 5358
Zlín 760 01

IČ: 04868374

Nabídka práce Zlín

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na 3dtiskni@email.cz

+420 603 355 715

© Copyright 2020, 3D-tiskni.cz. Všechna práva vyhrazena.

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill