Hledáte rychlý zakázkový 3D tisk v Plzni, pivovarském a průmyslovém městě? Věděli jste, že 3D tisk se dnes využívá v mnoha průmyslech, jako je strojírenství, automobilový průmysl či dokonce architektura? U nás tiskneme metodou FFM, neboli FFF, výrobek je tvořen tzv. navrstvováním jednotlivých ploch, tedy aditivní metodou. Výrobky jsou z nejrůznějších plastových materiálů. Pokud chcete vytisknout svůj vysněný předmět, nikdy to nebylo jednodušší. Stačí vyplnit krátký formulář a nemusíte být ani žádný expert na 3D tisk!

Zakazkovy 3D tisk

Jaké předměty naše tiskárny tisknou?

Naše tiskárny dokáží vyrobit produkty již od několika milimetrů až po několik centimetrů. Maximální velikost předmětu odpovídá 330x200x300 milimetrům. Tiskneme prototypy i sériovou výrobu. Produkty 3D tisku mají uplatnění v dnešní době ve spoustě oborech, jako je strojírenství, automotive průmysl, design, elektro, hračky, šperky, zdravotnictví, architektura a tak dále.

Zakázkový 3D tisk Plzeň: s jakými materiály se u nás můžete setkat?

Je jich spousta – PLA, ASA, ABS, FLEXI, PET-G, NYLON. Tiskneme samozřejmě i barevně. Jedná se o plastové materiály, které se odlišují svými vlastnostmi. Pro každý druh předmětu se hodí jiný materiál, proto je vhodné si o nich přečíst více v našem druhém článku, ve kterém si jednotlivé materiály můžete více přiblížit. Pokud si stále nevíte rady, stačí se nás zeptat a rádi vám v tomto poradíme.

Jak probíhá vaše zakázka?

Stačí, když nám popíšete vaše představy a my se o vše postaráme, od úpravy 3D modelu až po konečnou výrobu. Pokud byste raději poslali vámi vytvořený model, tak to jen uvítáme. Vše nám stačí sdělit do připraveného formuláře. Model posílejte ve formátu STL, OBJ, AMF. Klidně vám poradíme s barvami či materiálem.

Jaká bude cena vaší zakázky?

Cenu za 3D tisk ovlivňuje použitý materiál, velikost předmětu, rastr, množství výplně. Hlavně se odvíjí od doby tisku předmětu. U nás se hodina tisku pohybuje již okolo 70 Kč.

Adresa

Vavrečkova 5673, 54. budova
Zlín 760 01

IČ: 87795418

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na libor.moravec@3d-tiskni.cz

+420 737 393 377

© Copyright 2020, 3D-tiskni.cz. Všechna práva vyhrazena.

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill