Sháníte zakázkový 3D tisk v Ostravě? Pak jste na správném místě. Na našich stránkách vám rádi vyhotovíme váš vysněný 3D předmět a nemusíte mít ani zbytečné znalosti o 3D tisku obecně. Stačí poslat 3D model či vaši představu a o zbytek se postaráme. 3D tisk funguje na podstatě přidávání jednotlivých vrstev, tato metoda nevytváří skoro žádný odpad a šetří životní prostředí, které zrovna v Ostravě není moc ideální vzhledem k množství smogu v atmosféře.

Zakazkovy 3D tisk

Jaké předměty se u nás tisknou?

Ostrava je průmyslové město, 3D tiskárny se dají používat na výrobu různých průmyslových součástek a prototypů v mnoha oborech. 3D tisk se používá v letectví, medicíně, architektuře, automotive průmyslu, pro výrobu různých hraček či šperků. Je zde nepřeberné množství uplatnění, neváhejte se nás při obavách doptat! Maximální velikost předmětu však musí odpovídat 330x200x300 milimetrům.

Zakázkový 3D tisk Ostrava: z jakých materiálů budou vaše předměty vyhotoveny?

Používáme několik druhů plastových materiálu, které se odlišují svými vlastnostmi a každý se hodí na vyhotovení jiného předmětu. Mezi nejčastější materiály můžete zařadit ASA, PLA, ABS, PET-G, FLEXI a další. O vlastnostech jednotlivých materiálů si můžete načíst v našem jiném článku.

Jak probíhá vaše zakázka?

Váš soubor s 3D modelem připojíte k formuláři při objednávce. Pokud nemáte vlastní model, postačí nákres či vaše představa, pokusíme se vám vyjít vstříc. Do textu vaší zprávy můžete napsat vámi požadovaný materiál a ostatní požadované vlastnosti předmětu. Zareagujeme nejpozději do 24 hodin.

Jaká bude cena vaší zakázky?

Cena vaší objednávky nejvíce záleží na času jejího tisku, také na použitém materiálu. Doba tisku závisí na velikosti předmětu a také potřebné přesnosti tisku. Jedna hodina 3D tisku vás vyjde na cca 70 Kč.

Adresa

Vavrečkova 5673, 54. budova
Zlín 760 01

IČ: 87795418

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte na libor.moravec@3d-tiskni.cz

+420 737 393 377

© Copyright 2020, 3D-tiskni.cz. Všechna práva vyhrazena.

Web vytvořilo digitální studio Fresh Mill